pozyczki dla zadluzonych z komornikiem

Poszukuję pożyczki w kwocie 30 000 zł na okres 60 rat.Tylko uczciwi inwestorzy, miesięcznie mogę płacić 750 zł.

Witam potrzebuję pożyczki najlepiej na dzis jutro również może być pożyczka od osób prywatnych ..mam zły bik..Bez wstępnych opłat.

Poszukuję kredytu w kwocie minimum 10000 do maksimum 20000. Mam złą historię w BIG i KRD oraz komornika na pensji(alimenty). Mam stałą pracę, od 20 lat jestem żołnierzem zawodowym.

Poszukuje prywatnej pożyczki ok. 100-150 tys. na umowę cp, bez zabezpieczeń i przedpłat. Proszę tylko o uczciwe propozycje na maila.

Poszukuję pilnie pożyczki prywatnej 35 tysięcy na dwa tygodnie. Procent oraz forma spłaty do uzgodnienia.

Witam poszukuje osoby która wezmie kredyt 12 tysięcy na siebie. Udziele dużej prowizji 25% od kredytu , popisujemy umowe cywilnoprawną .

Jestem zainteresowana prywatną pożyczką w kwocie 120 tys. Na jak najdłuższy okres. Propozycję proszę składać poprzez portal. Bez przedpłat.

Zobacz także:

  • poszukuje pozyczki na weksel i um. c.p Pilnie bo do wtorku 25 kwietnia potrzebuje chwilowki na miesiac na kwote 1800 zł minimum. mam zla historie w bik ikrd wiec banki […]
  • pożyczka oddłużeniowa witam poszukuje pilnie pozyczki w wysokosci 2000 na 4 miesiace od osoby prywatnej jestem w stanie oddac np 4000 potrzebuje jej na juz […]
  • Szukam Prywatnej pozyczki, Pilne! Interesuje mnie pożyczka na zakup samochodu. Może być on zabezpieczeniem. Kwota ok 30 tys. Mam własną działalność, dochody 4 tys na rękę. […]
  • Szukam Prywatnej pozyczki, Pilne! Pilnie poszukuje osoby która udzieli mi pożyczki prywatnej na kwotę 20tys zł Nie interesują mnie oferty stron internetowych […]

Jeden komentarz

  1. IWONA ŻAK pisze:

    WITAM.POTRZEBUJE POZYCZKI NA SPŁATE STARYCH DŁUGÓW .MAM STAŁY DOCHÓD,MOGĘ PŁACIĆ NAWET 380ZŁ MIESIĘCZNIE.MAM 3750 NA MIESIĄC A POTRZEBUJE 17500ZŁ NA 60 RAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *